نوشته شده در 1395/02/10
آلیسیا ویکاندر در نقش لارا کرافت

آلیسیا ویکاندر در نقش لارا کرافت

آلیسیا ویکاندر ، بازیگر 27 ساله ی سوئدی و ستاره ی فیلم های "اکس مشینا" و "دختر دانمارکی" ، قرار است در ساخت مجدد فیلم "توم ریدر" ، نقش لارا کرافت را ایفا کند .

آلیسیا ویکاندر ، بازیگر 27 ساله ی سوئدی و ستاره ی فیلم های "اکس مشینا" و "دختر دانمارکی" ، قرار است در ساخت مجدد فیلم "توم ریدر" ، نقش لارا کرافت را ایفا کند . این در شرایطی است که پیش از این ، نام دیسی ریدلی ، ستاره ی جوان فیلم "جنگ های ستاره ای : نیرو برمیخیزد" برای بازی در این نقش مطرح بود .

فیلم توم ریدر که بر اساس مجموعه بازی های ویدئویی محبوبی به همین نام ساخته خواهد شد ، ماجرای دختری باستان شناس به نام لارا کرافت را روایت می کند که برای ماجراجویی به نقاط مختلف دنیا سفر می کند و خود را در دل خطرها قرار می دهد . .در سال 2001 و 2003 دو فیلم با نام های "توم ریدر" و "توم ریدر : گهواره حیات" ساخته شد که در هر دوی آنها ، آنجلینا جولی در نقش لارا کرافت ظاهر شد .
نکته ی جالب اینجاست که هم جولی و هم ویکاندر ، بلافاصله پس از گرفتن جایزه ی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن ، پیشنهاد بازی در نقش لارا کرافت را پذیرفتند . جولی پس از حضور در فیلم "دختر از هم گسیخته" و ویکاندر بعد از حضور در "دختر دانمارکی" .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: