نوشته شده در 1395/02/12
تریلر فیلم شکارچیان روح ، در بین رکورد داران دیسلایک در تاریخ یوتوب

تریلر فیلم شکارچیان روح ، در بین رکورد داران دیسلایک در تاریخ یوتوب

تریلر بازسازی فیلم محبوب "شکارچیان روح" ، با نزدیک به 594 هزار دیسلاک از 29.5 میلیون بازدید کننده ی یوتوب ، در میان منفورترین ویدئوهای تاریخ این سایت قرار گرفت .

تریلر بازسازی فیلم محبوب "شکارچیان روح" ، با نزدیک به 594 هزار دیسلاک از 29.5 میلیون بازدید کننده ی یوتوب ، در میان منفورترین ویدئوهای تاریخ این سایت قرار گرفت . هنوز مشخص نیست این حجم از تنفر کاربران ، به خاطر تصمیم به بازسازی اثری نوستاژیک و ارزشمند است یا به ضعیف بودن خود تریلر مربوط می شود . نسخه ی اصلی این فیلم به کارگردانی ایوان رایتمن و بازی بیل موری و سیگورنی ویور در سال 1984 با بودجه ی 32 میلیون دلار ، در آمریکا به فروش خارق العاده ی نزدیک به 240 میلیون دلار رسید . در نسخه ی بازسازی این فیلم ، بازیگران مطرحی چون کریس همسورث ، کریستن ویگ و ملیسا مک کارتی نقش آفرینی کرده اند .

 

دربین منفورترین ویدئوهای یوتوب ، موزیک ویدئوی جاستین ببر با نام "بیبی" ، با بیش از 6 میلیون دیسلایک در رتبه ی نخست قرار دارد و ویدئوی آران فلیکس و موزیک ویدئوی ربکا بلک تحت عنوان "جمعه" ، با بیش از دو میلیون دیسلایک در رتبه های بعدی این فهرست جای گرفته اند . جاستین ببر و مایلی سایرس ، همواره پای ثابت جدول منفورترین ویدئو موزیک های یوتوب هستند .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: