نوشته شده در 1395/02/09
ویل فرل در نقش رونالد ریگان

ویل فرل در نقش رونالد ریگان

ویل فرل که پیش از این در شوی تلوزیونی "پخش زنده شنبه شب" ، بارها در نقش جورج بوش ظاهر شده بود ، این بار در فیلم "ریگان" ، نقش یکی دیگر از رئیس جمهورهای سابق ایالت متحده ، رونالد ریگان را بازی خواهد کرد .

ویل فرل ، کمدین 48 ساله ی آمریکایی که پیش از این در شوی تلوزیونی "پخش زنده شنبه شب" ، بارها در نقش جورج بوش ظاهر شده بود ، این بار در فیلم "ریگان" ، نقش یکی دیگر از رئیس جمهورهای سابق ایالت متحده ، رونالد ریگان را بازی خواهد کرد . فیلمنامه ی این فیلم که توسط مایک روسولیو نگارش شده است ، در سال 2015 ، در بین محبوب ترین فیلمنامه های لیست سیاه هالیوود قرار داشت .


داستان کمدی فیلم به سال نخست دوره دوم ریاست جمهوری رونالد ریگان بر می گردد و درباره ی کارآموزی جاه طلب است که سعی می کند ریگان را که رو به زوال عقلی می رود ، مجاب کند که او فقط یک بازیگر است و باید نقش رئیس جمهور آمریکا را بازی کند .

دو فیلم کمدی "زیروویل" به کارگردانی جیمز فرانکو و "خانه" به کارگردانی اندرو جی کوهن ، پروژه های بعدی ویل فرل در عالم بازیگری هستند . فرل در هالیوود ، به جز بازیگری تجربه نوشتن چندین فیلمنامه را هم در کارنامه دارد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: