نوشته شده در 1395/01/21
همکاری مجدد جی جی آبرامز و دیسی ریدلی در یک درام فراطبیعی

همکاری مجدد جی جی آبرامز و دیسی ریدلی در یک درام فراطبیعی

جی جی آبرامز ، خالق فیلم ها و سریال های درخشانی چون "پیشتازان فضا" ، "جنگ های ستاره ای : نیرو برمی‌خیزد" و "لاست" ، این بار درام عاشقانه ای به نام "کلما" را با رگه هایی از ماورالطبیعه تهیه کنندگی خواهد کرد.

جی جی آبرامز ، خالق فیلم ها و سریال های درخشانی چون "پیشتازان فضا" ، "جنگ های ستاره ای : نیرو برمی‌خیزد" و "لاست" ، این بار درام عاشقانه ای به نام "کلما" را با رگه هایی از ماورالطبیعه تهیه کنندگی خواهد کرد و دیسی ریدلی ، ستاره ی فیلم آخر آبرامز (جنگ های ستاره ای : نیرو برمی‌خیزد) هم به عنوان نقش اصلی فیلم انتخاب شده است . این فیلم بر اساس یک فیلم تلوزیونی اسرائیلی به همین نام محصول سال 2003 ساخته خواهد شد .

داستان فیلم درباره ی زنی است که در بیست و دو سالگی عشق اولش را در یک تصادف رانندگی از دست داده و پس از این حادثه ازدواج کرده و صاحب فرزند شده است . این زن ، زمانی که در هفتاد و دو سالگی از دنیا می رود ، با انتخابی سرنوشت ساز روبرو می شود . او می تواند دوباره به بیست و دو سالگی برگردد تا جلوی آن حادثه را بگیرد و با معشوقه اش زندگی را از سر بگیرد که در این صورت باید همسر و فرزندانش را فراموش کند یا خانواده اش را انتخاب کند و در عوض معشوقه اش را که پس از مرگ ، پنجاه سال در قایقی در انتظار او نشسته است را به دست فراموشی بسپارد .

آبرامز پروژه ی کولما را در کمپانی فیلمسازی شخصی خود تحت عنوان بد روبات تهیه خواهد کرد و ماریل هلر (خاطرات یک دختر نوجوان) را هم برای کارگردانی این فیلم انتخاب کرده است .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: