نوشته شده در 1395/01/21
جزئیات سریال ساحل بربر به نویسندگی و کارگردانی مل گیبسون

جزئیات سریال ساحل بربر به نویسندگی و کارگردانی مل گیبسون

مل گیبسون ، ستاره ی استرالیایی دنیای سینما که پیش از این ، هنر خود را چه در زمینه ی بازیگری و چه در زمینه ی ساخت فیلم به اثبات رسانده است ، سریال "ساحل بربر" را نویسندگی و کارگردانی خواهد کرد .

مل گیبسون ، ستاره ی استرالیایی دنیای سینما که پیش از این ، هنر خود را چه در زمینه ی بازیگری و چه در زمینه ی ساخت فیلم به اثبات رسانده است ، سریال "ساحل بربر" را نویسندگی و کارگردانی خواهد کرد . در این مجموعه ستارگانی چون کرت راسل و کیت هادسون به ایفای نقش خواهند پرداخت .

ماجرای ساحل بربر در سال 1849 در ایالت کالیفرنیا رخ می دهد ، زمانی که جمعیت زیادی از مردم جهان برای یافتن طلا به این منطقه ی غربی آمریکا حجوم آوردند و بسیاری هم در این راه جان خود را از دست دادند .

مارک گوردون (نجات سرباز رایان) ، تهیه کننده ی مجموعه ، علت بوجود آمدن این سریال را اینگونه بیان می کند : بسیاری از مردم نمی دانند که چه رسوایی بزرگی در تاریخچه ی کالیفرنیا و سان فرانسیسکو نهفته است . ساحل بربر در تلاش است تا نشان دهد که چگونه در مقطعی از تاریخ ، عده ای با ابزارهای غیر قانونی و با توسل به خشونت و خونریزی ، خود را به انسان هایی ثروتمند تبدیل کردند .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: