نوشته شده در 1395/01/17
از سرگیری پروژه ی کلوپاترا با بازی آنجلینا جولی

از سرگیری پروژه ی کلوپاترا با بازی آنجلینا جولی

سالها از آغاز صحبت ها درباره ی بازسازی فیلم کلاسیک کلوپاترا با بازی آنجلینا جولی می گذرد و در این مدت نام کارگردان های زیادی هم برای هدایت این پروژه به میان آمده است .

سالها از آغاز صحبت ها درباره ی بازسازی فیلم کلاسیک کلوپاترا با بازی آنجلینا جولی می گذرد و در این مدت نام کارگردان های زیادی هم برای هدایت این پروژه به میان آمده است . سه سال قبل قرار بود آنگ لی ، کارگردان صاحب نام تایوانی ، کارگردانی فیلم را بر عهده بگیرد اما پس از مدتی ساخت آن لغو شد تا در ادامه نام کارگردانان بزرگی چون جیمز کامرون و دیوید فینچر هم به میان بیاید .

اما اکنون بعد از گذشت سال ها ، با موافقت قطعی آنجلینا جولی برای بازی در نقش اول فیلم و انتخاب دیوید اسکارپا (روزی که دنیا از حرکت بازماند) به عنوان فیلمنامه نویس ، ساخت این پروژه وارد مرحله ی جدیدی شده است و به زودی با انتخاب دیگر عوامل فیلم ، کار فیلمبرداری آغاز خواهد شد .

تا کنون نسخه های متعددی درباره ی زندگی این زن قدرتمند مصری ساخته شده اما مشهورترین آنها به نسخه ی سال 1963 به کارگردانی جوزف ال. منکیه‌ویچ و بازی الیزابت تیلور و ریچارد برتون برمی گردد . این فیلم نامزد 9 جایزه ی اسکار شد که از این میان 4 جایزه را تصاحب کرد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: