نوشته شده در 1395/01/17
پروژه های آینده ی جنیفر آنیستون

پروژه های آینده ی جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون ، ستاره ی 47 ساله ی سینما و تلوزیون ، پس از اینکه سال 2015 را در استراحت به سر برد در سال جاری ، روزهای بسیار شلوغی را پیش رو خواهد داشت .

جنیفر آنیستون ، ستاره ی 47 ساله ی سینما و تلوزیون ، پس از اینکه سال 2015 را در استراحت به سر برد در سال جاری ، روزهای بسیار شلوغی را پیش رو خواهد داشت . او فیلمبرداری "پرندگان زرد" بر اساس رمان معروف کوین پاورز را به تازگی به اتمام رسانده است . در این فیلم وی نقش مادر یکی از سربازان جوان آمریکایی حاضر در جنگ عراق را بازی کرده است . رمان پرندگان زرد از سوی گاردین به عنوان بهترین کتاب سال انتخاب شد .

جنیفر همچنین فیلم های "مادران شرور" و "جشن کریسمس در اداره" را در مراحل پیش تولید دارد . مادران شرور به کارگردانی شان اندرس (رئیس‌های وحشتناک ۲) بر اساس کتابی از روزالیند وایزمن ساخته می شود که پیش از این ، کتاب دختران شرور را هم به چاپ رسانده بود. جشن کریسمس در اداره هم همکاری مجدد آنیستون با تیم کارگردانی اسپک - گوردون ، داستان یک مهمانی است که در آن اتفاقات وحشتناک و البته بامزه ای رخ می دهد .

آنیستون در حال حاضر فیلم "روز مادر" به کارگردانی گری مارشال را آماده ی نمایش دارد که در آن ، وی در کنار جمعی از ستارگان سینما از جمله جولیا رابرتز ، کیت هادسون و بریت رابرتسون قرار گرفته است .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: