نوشته شده در 1395/01/06
تاریخ اکران 5 فیلم مطرح سال 2017 مشخص شد .

تاریخ اکران 5 فیلم مطرح سال 2017 مشخص شد .

اعلام تاریخ اکران 5 فیلم "در شب زندگی کن" ، "دیوار بزرگ" ، "مشت زنی" ، " برج تاریک" و "آنابل" .

چهارمین فیلم بن افلک در مقام کارگردان با عنوان "در شب زندگی کن" در تاریخ بیستم اکتبر 2017 ، بیست و هشتم مهرماه 1396 به نمایش در خواهد آمد . موضوع این فیلم درباره ی مافیا و شبکه های زیرزمینی بوستون و پلیس های فاسد این شهر در اوایل قرن بیستم است . در این میان دزدی خرده پا نیز در تلاش است تا با جاه طلبی ، در میان خلافکاران نامی برای خود دست و پا کند . در این فیلم بن افلک ، اسکات ایستوود ، زوئی سولدانو ، سیه نا میلر و اله فانینگ به ایفای نقش خواهند پرداخت .

 

 

خبر دیگر مربوط به مت دیمون ، رفیق صمیمی آقای افلک است که قرار است در فیلم "دیوار بزرگ" به کارگردانی ژانگ ییمو ، فیلمساز سرشناس و صاحب سبک چینی بازی کند . از دیگر بازیگران این اثر می توان به وایلم دافو ، تیان جینگ و اندی لاو اشاره کرد . این فیلم 135 میلیون دلاری در تاریخ هفدهم فوریه ی 2017 ، بیست و نهم بهمن ماه امسال به نمایش عمومی درخواهد آمد .

 

 

کسانی که قسمت اول و دوم فیلم "سواری با هم (پلیس بازی)" را پسندیدند از بازگشت آیس کیوب در فیلمی با فضایی مشابه خوشحال خواهند شد . این فیلم "مشت زنی" نام دارد و قرار است دقیقا همزمان با "دیوار بزرگ" به نمایش دربیاید . کریستینا هندریکس ، چارلی دی و تریسی مورگان از دیگر هنرپیشگانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند .

 

 

وسترن "برج تاریک" ، اقتباسی از رمان هفت جلدی استیفن کینگ با بازی متیو مک کانهی و ادریس البا ، دیگر فیلمی است که در هفدهم فوریه به نمایش در خواهد آمد . در برج تاریک مک کانهی در نقش مرد سیاه پوش و البا هم در نقش هفتیرکشی ظاهر خواهد شد که به دنبال یافتن مرد سیاهپوش است تا از طریق آن به ماهیت برج تاریک پی ببرد .

 

 

و در نهایت قسمت دوم فیلم ترسناک آنابل که در نوزدهم ماه مه 2017 ، بیست و نهم اردیبهشت 1396 به سینماها خواهد آمد . قسمت اول این مجموعه در پاییز 2014 به نمایش در آمد و به فروش فوق العاده ای دست یافت .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: