نوشته شده در 1395/01/04
کمپانی قرن بیستم به دنبال ساخت ادامه های فیلم اساسینز کرید

کمپانی قرن بیستم به دنبال ساخت ادامه های فیلم اساسینز کرید

کمپانی قرن بیستم با در نظر گرفتن استقبال احتمالی طرفداران بازی اساسینز کرید ، در نظر دارد قسمت های بعدی این فیلم را هم برای سال های آینده آماده ی نمایش کند.

فیلم اساسینز کرید با بازی مایکل فاسبندر و ماریون کوتیار و به کارگردانی جاستین کورزل در حال حاضر مراحل پس از تولید خود را سپری می کند و طبق برنامه ریزی ها قرار است در تاریخ بیست و یکم دسامبر امسال ، یکم دی ماه به نمایش عمومی دربیاید . این فیلم بر اساس سری بازی های بسیار محبوبی به همین نام ساخته شده است. نسخه ی آخر این بازی در ژانویه ی 2016 یا عنوان "تاریخچه ی اساسینز کرید : هند" منتشر شد و نسخه ی جدید آن هم سال 2017 به بازار خواهد آمد که ماجراهای آن قرار است در مصر اتفاق بیفتد.


کمپانی قرن بیستم با در نظر گرفتن استقبال احتمالی طرفداران این بازی ، در نظر دارد قسمت های بعدی این فیلم را هم برای سال های آینده آماده ی نمایش کند. در حال حاضر به جز خود مایکل فاسبندر تهیه کنندگان بسیار بزرگی حامی این پروژه هستند که از آنها می توان به پاتریک کرولی (مجموعه فیلم های بورن) ، فیلیپ لی (شوالیه ی تاریکی) ، فرانک مارشال (مجموعه فیلم های ایندیانا جونز) و ارنون میلکان (از گور برخاسته) اشاره کرد.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: