نوشته شده در 1395/01/02
اما استون در نقش رزماری کندی

اما استون در نقش رزماری کندی

اما استون ، ستاره ی جوان دنیای سینما در فیلم "نامه هایی از رزماری" نقش رزماری کندی ، خواهر زیبا اما نگون بخت رئیس جمهور سابق آمریکا ، جان اف کندی را ایفا خواهد کرد .

اما استون ، ستاره ی جوان دنیای سینما در فیلم "نامه هایی از رزماری" نقش رزماری کندی ، خواهر زیبا اما نگون بخت رئیس جمهور سابق آمریکا ، جان اف کندی را ایفا خواهد کرد . رزماری که در نوجوانی از مشکلات رفتاری و خشونتی نا متعارف رنج می برد برای حل این مشکل در بیست و سه سالگی تن به یک عمل جراحی می دهد ولی با ناموفق بودن این عمل ، وی دچار ناتوانی مغزی می شود و ناچارا باقی عمرش را تا زمان مرگ در آسایشگاه روانی سپری می کند . رزماری پیش از این عمل دختری بسیار اجتماعی و فعالی بود و در در دوران جنگ جهانی دوم ، زمانی که پدرش سفیر آمریکا در انگلستان بود ، نزد جورج ششم و ملکه الیزابت زندگی می کرد .


فیلم "نامه هایی از رزماری" بر اساس مجموعه نامه های رزماری و خاطرات وی از دوران نوجوانیش که در سال 1995 به چاپ رسید ساخته خواهد شد . فیلمنامه ی این اثر مدت ها در لیست سیاه قرار داشت . استیو گالین ، تهیه کننده ی فیلم های مطرحی چون "اسپات لایت" ، " درخشش ابدی یک ذهن پاک" و "ازگور برخاسته" کار تهیه ی فیلم را بر عهده خواهد داشت .

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: