نوشته شده در 1394/12/29
جزئیات فصل ششم سریال داستان ترسناک آمریکایی

جزئیات فصل ششم سریال داستان ترسناک آمریکایی

رایان مورفی ، نویسنده و تهیه کننده ی مجموعه ی داستان ترسناک آمریکایی از بازگشت تمام بازیگران اصلی فصل پنجم سریال در فصل ششم خبر داد .

رایان مورفی ، نویسنده و تهیه کننده ی مجموعه ی داستان ترسناک آمریکایی از بازگشت تمام بازیگران اصلی فصل پنجم سریال در فصل ششم خبر داد . مورفی اگرچه اطلاعات دقیقی در مورد موضوع و فضای فصل جدید این مجموعه نداد ولی اعلام کرد : در این فصل گروه نویسندگان ما به دنبال کار روی دو ایده ی متفاوت هستند و در نهایت یکی از آن ها را برخواهیم گزید . نقطه ی مشترک هر دو ایده ، حضور کودکان در محوریت این فصل است . داستان های زیادی می شود درباره معصومیت آنها نوشت و ما خواستار نوشتن بهترین آنها هستیم .


مورفی درباره فصل پنجم این مجموعه با نام "هتل" نیز اشاره کرد : این فصل سرگرم کننده ترین فصل تمام مجموعه بود و بازخورد های خوبی هم در این باره از هوادارانمان گرفتیم . بخش عمده ای از این موفقیت به خاطر حضور انسان شجاع و با احساسی همچون لیدی گاگا بود که به خوبی جای خالی جسیکا لنگ را برای ما پر کرد . قطعا در صورت موافقت لیدی گاگا برای حضور در فصل جدید ، این موفقیت ادامه پیدا خواهد کرد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: