نوشته شده در 1394/12/27
سریالی جدید از کارگردان کارآگاه حقیقی ، با حضور اما استون و جونا هیل

سریالی جدید از کارگردان کارآگاه حقیقی ، با حضور اما استون و جونا هیل

کری فوکوناگا ، کارگردان فصل اول سریال تحسین شده ی "کارآگاه حقیقی (ترو دتکتیو)" و تهیه کننده ی هر دو فصل این مجموعه ، سریال "مانیاک" را با بازی دو ستاره ی سینما ، اما استون و جونا هیل تهیه خواهد کرد .

کری فوکوناگا ، کارگردان فصل اول سریال تحسین شده ی "کارآگاه حقیقی (ترو دتکتیو)" و تهیه کننده ی هر دو فصل این مجموعه ، سریال "مانیاک" را با بازی دو ستاره ی سینما ، اما استون و جونا هیل تهیه خواهد کرد . این مجموعه بر اساس سریالی نروژی به همین نام در قسمت های 30 دقیقه ای ساخته خواهد شد .

مانیاک داستان مردی خیالباف با بازی جونا هیل است که در رویای خود ، دنیایی فانتزی و جذاب خلق کرده است و اغلب اوقاتش را در آنجا سیر می کند ، در حالی که در دنیای واقعی در یک آسایشگاه روانی بستری است . اما استون هم یکی دیگر از بیماران این آسایشگاه خواهد بود .


کری فوکوناگا جدا از کارگردانی فصل اول "کارآگاه حقیقی" ، کارگردانی مجموعه ای از فیلم های سینمایی موفق همچون "بی نام" و "جین ایر" را در کارنامه دارد و یکی از پر امید ترین فیلمسازان نسل جدید آمریکا به حساب می آید . فیلم آخر فوکوناگا با نام "جانوران بدون کشور" اواخر سال میلادی گذشته ، علاوه بر جلب رضایت گسترده ی منتقدین ، موفق به دریافت جوایز سینمایی متعددی شد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: