نوشته شده در 1394/12/26
مایکل مان با مخمصه ای جدید باز می گردد

مایکل مان با مخمصه ای جدید باز می گردد

مایکل مان ، کارگردان فیلم تحسین شده ی "مخمصه" ، پیش در آمدی بر این فیلم محبوب خواهد ساخت . مان در نظر دارد به سراغ نحوه ی شکل گیری شخصیت های وینسنت هانا ، نیل مک کالی ، کریس شیهرلیس و نیت برود و چگونگی به اوج رسیدن آنها را نمایش دهد .

مایکل مان ، کارگردان فیلم تحسین شده ی "مخمصه" ، پیش در آمدی بر این فیلم محبوب خواهد ساخت . مان در نظر دارد به سراغ نحوه ی شکل گیری شخصیت های وینسنت هانا (پاچینو) ، نیل مک کالی (دنیرو) ، کریس شیهرلیس (کیلمر) و نیت (وویت) برود و چگونگی به اوج رسیدن آنها را نمایش دهد . این پیش درآمد قرار است ابتدا به صورت یک رمان چاپ شود و در ادامه به صورت یک فیلم سینمایی به نمایش دربیاید و سپس به شکل سریال تلوزیونی گسترش یابد .
 

مایکل مان بیش از یک دهه از عمرش را صرف تحقیقات ، نوشتن فیلمنامه و آماده کردن زمینه ی ساخت فیلم مخمصه کرد و حتی پیش از ساخت این فیلم در سال 95 ، نسخه ی تلوزیونی آن را نیز در سال 89 تهیه کرد . در حال حاضر طرفداران فیلم مخمصه با شک و تردید درباره ی آینده ی این پروژه نظر می دهند ولی همگی آنها روی این موضوع اتفاق نظر دارند که اگر قرار باشد ادامه ی این فیلم ساخته شود ، چه بهتر که خود مان آن را کارگردانی کند .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: