نوشته شده در 1394/12/23
جولیا رابرتز و ماجرای مرد عاشق قطار

جولیا رابرتز و ماجرای مرد عاشق قطار

جولیا رابرتز ، ستاره ی 49 ساله ی دنیای سینما ، پس از گذشت شانزده سال از بازی در درام دادگاهی "ارین بروکوویچ" ، در فیلم "مرد قطار" دوباره حضور در چنین فضایی را تجربه خواهد کرد .

جولیا رابرتز ، ستاره ی 49 ساله ی دنیای سینما ، پس از گذشت شانزده سال از بازی در درام دادگاهی "ارین بروکوویچ" ، در فیلم "مرد قطار" دوباره حضور در چنین فضایی را تجربه خواهد کرد . این در شرایطی است که داستان هر دو فیلم بر اساس اتفاقات واقعی نوشته شده است . گفتنی است رابرتز در "ارین بروکوویچ" موفق به تصاحب جایزه ی اسکار بهترین بازیگر زن شد .

جولیا رابرتز در "مرد قطار" نقش سالی باتلر ، دوست و وکیل مدافع داریوش مک کالوم ، مرد سیاه پوست مبتلا به سندروم آسپنگر را ایفا خواهد کرد . مک کالوم که از کودکی شیفته ی قطار بود و در 8 سالگی نقشه ی مترو های نیویورک را از بر کرده بود ، با جعل مدارک ، خود را به عنوان یکی از مقامات حمل و نقل عمومی این شهر جا می زند و از این راه سیستم مترو و اتوبوس های شهری را در دست می گیرد . این شخص با اینکه تا به امروز 25 بار به علت جا زدن خود به جای اشخاص گوناگون بازداشت شده است (اولین بار در 15 سالگی) ، با این حال وی به عنوان یکی از قهرمانان مردمی نیویورک ، خصوصا در نزد کودکان شناخته می شود .


هنوز کارگردان و دیگر بازیگران این پروژه انتخاب نشده اند و در حال حاضر سیمون استفنسون کم تجربه ، در حال اتمام کار نگارش فیلمنامه است .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: