نوشته شده در 1394/12/22
پایان سری فیلم های مرد آهنی

پایان سری فیلم های مرد آهنی

رابرت داونی جونیور ، ستاره ی 50 ساله ی آمریکایی سینما و بازیگر نفش تونی استارک در مجموعه فیلم های مرد آهنی در مصاحبه ای ، احتمال ساخته شدن فیلمی انفرادی درباره ی مرد آهنی در آینده را بسیار ناچیز توصیف کرد .

رابرت داونی جونیور ، ستاره ی 50 ساله ی آمریکایی سینما و بازیگر نفش تونی استارک در مجموعه فیلم های مرد آهنی در مصاحبه ای ، احتمال ساخته شدن فیلمی انفرادی درباره ی مرد آهنی در آینده را بسیار ناچیز توصیف کرد و خاطر نشان کرد ، فیلم کاپیتان آمریکا 3 که وی هم در آن حضور دارد برای او حکم فیلم مرد آهنی کوچک را خواهد داشت ، یک مرد آهنی خصوصی .


سه فیلم مستقل مرد آهنی تا به امروز روی هم رفته نزدیک به 5/2 میلیارد دلار فروش داشته اند ، به این آمار دو فیلم انتقام جویان با حضور همین شخصیت را هم اضافه کنید که در این صورت این رقم به چیزی بالغ بر 5 میلیارد دلار خواهد رسید . قسمت سوم کاپیتان آمریکا با عنوان " کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" در ششم ماه مه ، هفدهم اردیبهشت ماه به نمایش در خواهد آمد . در این قسمت ابر قهرمانان مارول بعد ازیک اختلاف داخلی ، در دو گروه جداگانه به رهبری کاپیتان آمریکا و مرد آهنی در مقابل هم قرار می گیرند .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: