نوشته شده در 1394/12/17
کریستین بل : می توانستم بتمن بهتری باشم

کریستین بل : می توانستم بتمن بهتری باشم

در شرایطی که چند روز بیشتر به آغاز نمایش فیلم " بتمن در برابر سوپرمن: سپیده دم عدالت" باقی نمانده ، کریستین بل بازیگر سابق نقش بتمن صحبت هایی را در رابطه با حضورش در سه گانه ی کریستوفر نولان مطرح کرده است .

در شرایطی که چند روز بیشتر به آغاز نمایش فیلم " بتمن در برابر سوپرمن: سپیده دم عدالت" باقی نمانده ، کریستین بل بازیگر سابق نقش بتمن صحبت هایی را در رابطه با حضورش در سه گانه ی کریستوفر نولان مطرح کرده است . بل که از کیفیت حضورش در این مجموعه راضی نیست ، اعتقاد دارد که نتوانسته تمام توانایی ها و پتانسیل هایش را برای بهتر آفریدن این شخصیت عرضه کند . وی ادامه می دهد ، با وجود موفقیت نولان در خلق دنیای فیلم ، ولی خود او در مدیریت نقشش موفق عمل نکرده است .

 

بل یکی از دلایل ناکامی اش را حضور فوق العاده ی هیث لجر در نقش جوکر می داند به طوری که هیث موفق شد در بتمن به سطح جدیدی از هنرنمایی در سینما برسد . وی اعتراف می کند ، شخصیت جوکر و بازی خود لجر به طور واضح جذاب تر از بتمن بوده و او به شکل ناامید کننده ای هرگز نتوانسته از زیر سایه ی هیث خارج شود . بل پیش از این در پاسخ به علت مخالفت با بازی دوباره در نقش بتمن اشاره کرده بود که درباره ی این شخصیت چیز جدیدی برای ارائه ندارد .

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: