نوشته شده در 1394/12/16
مارک والبرگ در دو فیلم با موضوع انفجار از یک کارگردان

مارک والبرگ در دو فیلم با موضوع انفجار از یک کارگردان

"روز وطن پرستان" و "افق آب های عمیق" دو فیلمی است که مارک والبرگ در آنها حضور خواهد داشت و قرار است هر دو فیلم وضعیت ملتهبی را به تصویر بکشند .

فیلم تازه ی مارک والبرگ با نام "روز وطن پرستان" در روز بیست و یکم دسامبر 2016 ، یکم دی ماه ، همزمان با فصل جوایز به نمایش درخواهد آمد . کارگردانی فیلم بر عهده ی پیتر برگ است که پیش از فیلم های موفقی چون "تنها بازمانده" و "جمعه شب های روشن" را ساخته است .

 

داستان روز وطن پرستان به روز پانزدهم آوریل 2013 باز می گردد ، زمانی که دو چچنی دست به بمب گذازی در مسابقات دو ماراتن بوستون زدند . پس از این انفجار ، پلیس بوستون دست به کار می شود و در سراسر ایالت به جستجوی تروریست ها می پردازد . والبرگ در این فیلم نقش یکی از افسران پلیس بوستون را ایفا خواهد کرد .

 

فیلم دیگر والبرگ "افق آب های عمیق" نام دارد که از قضا ، آن را هم پیتر برگ کارگردانی خواهد کرد و ماجرای آن درباره ی بزرگترین انفجار سفره های نفتی تاریخ آمریکا در خلیج مکزیک است که در آوریل سال 2010 به وقوع پیوست . در اینجا والبرگ نقش یکی از مسئولان ارشد دکل های نفتی آبهای عمیق آمریکا را بازی می کند . این فیلم چند ماهی پیش از فیلم "روز وطن پرستان" ، در روز سی ام سپتامبر 2016 ، نهم مهر ماه به نمایش درخواهد آمد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: